محل تبلیغات شما
دانا بلاک ابی از متخصصاناختلال یادگیری( نارساخوانی) در مورد  فن آوری های کمکی که او برای کمک به دانش آموزاننارساخوانی انجام می دهد، دستاوردهای خواندن را مورد بحث قرار می دهد.

من یک متخصصنارساخوانی هستم، من برای رشد ذهنی و کسب موفقیت بهتر در جهت رسیدن به اهداف مورد انتظاردر همه دانش آموزانم تلاش می کنم ، بنابراین من هر روز از آنها می پرسم، " شما امروز چه خواندید؟"من از یک راهبرد کلیدی در کنار تجارب دانشگاهیم که به طور مستقیم در باورهای نظامندخودم مفید احساس می کنم، استفاده می کنم تا دانش آموزان درس هایشان را بوسیله کتابهای صوتی بخوانند .

مهم است اجازه دهید دانش آموزان کتاب هایی را انتخاب کنند که با منافع،امیدها و رویاهاشان مطابقت داشته باشد و هنگام درس خواندن از کتاب های صوتی، هماستفاده کنند. به عنوان مثال، من یک دانش آموز داشتم که در کلاس دوم با اختلالخوانداری به من مراجعه کرد. دانش آموزانی که دچار نارساخوانیهستند، به طور معمول در سطح پایین تحصیل می کنند، اما توانایی بالایی دارند. برایآنها، قرار گرفتن در معرض کلمات از طریق خواندن کتابهای گویا میتواند به طور قابل توجهی باعث کاهش نارسایی خواندن  آنها شود .

ن

استفاده از همگام مدارس فرصتی برای افزایش مهارت سواد رایانه ای و انگیزه یادگیری

رابطه مستقیم میزان مطالعه وخرید کتاب توسط دانش آموزان با وضعیت اقتصادی خانواده

معضلی بنام ثبت نام فله ای دانش آموزان در مسابقات و جشنواره ها درهمگام

دانش ,نارساخوانی ,خواندن ,آموزان ,کتاب ,های ,دانش آموزان ,به طور ,خواندن کتابهای ,می کنم ,من یک

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

John's life به نام مولا David's site متوسطه اول Allison's life پت شاپ آنلاین نیاوران James's game Patricia's notes Mimizreza sutanapis